Four Four Two: Najgorsi zawodnicy w historii Premier League [50-41]

rok temu
Four Four Two: Najgorsi zawodnicy w historii Premier League [50-41]
fot. Manchester United FC

Magazyn „Four Four Two” stworzył listę 50 najgorszych piłkarzy w historii Premier League. We wtorek została opublikowana jej pierwsza część.

Na 50. miejscu sklasyfikowany został Radamel Falcao. Gwiazdor AS Monaco w przeszłości grał na Wyspach w Chelsea oraz Manchesterze United. W 36 spotkaniach Premier League pięciokrotnie trafił on do siatki. Choć Kolumbijczyk był do Anglii tylko wypożyczany, jego słaba skuteczność szła w parze z wysokimi kosztami utrzymania.

W zaprezentowanej dziesiątce najwięcej klubów z najwyższego angielskiego szczebla zwiedził Salif Diao. Po Mistrzostwach Świata w 2002 roku Senegalczyk trafił do Liverpoolu, ale na Anfield nie zachwycił. „The Reds” wypożyczali go potem do Birmingham City, Portsmouth i Stoke City, dokąd w końcu przeniósł się na stałe.

Nie brakuje w niej również znanego z gry w Lechu Poznań Aleksandyra Tonewa. W 2013 roku działacze Aston Villi z wielkimi nadziejami pozyskali go z „Kolejorza”, ale skończyło się klapą. Jak pisze „FFT”, Bułgar, który obecnie pozostaje bez klubu (więcej TUTAJ) był za słaby i zbyt powolny na Premier League.

Najgorsi zawodnicy w historii Premier League wg „Four Four Two” [50-41]:

41. Christian Poulsen (Liverpool);
42. Jean Makoun (Aston Villa);
43. Agustin Delgado (Southampton);
44. Ahmed Musa (Leicester City);
45. Sebastien Squillaci (Arsenal);
46. Aleksandyr Tonew (Aston Villa);
47. Nikola Jerkan (Nottingham Forest);
48. Roque Junior (Leeds United);
49. Salif Diao (Liverpool, Birmingham City, Portsmouth, Stoke City);
50. Radamel Falcao (Chelsea, Manchester United).ŹRÓDŁO
Four Four Two
TAGI: Radamel Falcao García Aleksandyr Tonew Lech Poznań Polska Anglia Christian Poulsen Four Four Two Aston Villa FC Manchester United FC Chelsea FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.