Reprezentant Niemiec może wrócić do Bundesligi

10 miesięcy temu Reprezentant Niemiec może wrócić do Bundesligi

Zgodnie z informacjami niemieckich mediów, Amin Younes nie przeniesie się do SSC Napoli i szuka aktualnie innego klubu.

Jeszcze w styczniu Younes był bardzo blisko przenosin do ligi włoskiej. Reprezentant Niemiec poleciał do Neapolu, gdzie przeszedł testy medyczne i miał podpisać umowę z wiceliderem Serie A, ale w ostatniej chwili wycofał się z transakcji. 24-latek mówił wówczas, że musiał wrócić do Amsterdamu ze względu na problemy rodzinne.

Zarówno przedstawiciele Younesa, jak i osoby związane z Napoli, zgodzili się co do tego, że 24-latek podpisał z włoskim klubem kontrakt, który ma wejść w życie na początku lipca 2018 roku. Umowa Niemca z Ajaksem Amsterdam wygasa po aktualnym sezonie, dlatego może on go opuścić za darmo.

Choć skrzydłowy amsterdamczyków miał wcześniej w Holandii status gwiazdy zespołu, to po fiasku styczniowego transferu spełnia raczej rolę rezerwowego. W ostatnich siedmiu spotkaniach Ajaksu Younes wszedł na boisko w zaledwie czterech z nich i to w bardzo ograniczonym wymiarze czasowym.

Teraz usługami skrzydłowego zainteresowała się Borussia Mönchengladbach, której jest on wychowankiem. „Źrebaki” przyglądają się sytuacji Younesa i mają nadzieję, że uda im się sprowadzić go z powrotem do klubu.

Na korzyść Borussii wpływa fakt, że 24-latek jest bardzo zżyty ze swoją rodziną, dlatego odpowiada mu powrót w okolice domu, w którym się wychował. Younes zdaje sobie sprawę również z tego, że zawsze gorąco wspierał go dyrektor sportowy „Źrebaków”, Max Eberl.

Jego usługami zainteresowany jest także Bayern, RB Lipsk i Schalke.


ŹRÓDŁO
Bild
TAGI: Niemcy Holandia Włochy SSC Napoli Borussia Mönchengladbach Amin Younes Ajax Amsterdam Bayern Monachium RB Lipsk Schalke 04 Gelsenkirchen
Zobacz również
Porozumienie Icardiego
9 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.