Zamieszanie wokół Carlitosa. Hiszpan opuści Wisłę Kraków?!

rok temu
Zamieszanie wokół Carlitosa. Hiszpan opuści Wisłę Kraków?!
fot. FotoPyk

Przedstawiciel Carlitosa jest przekonany, że przedłużona automatycznie umowa jego klienta przez włodarzy „Białej Gwiazdy” jest nieważna - informuje „Gazeta Krakowska”.

Wisła Kraków postanowiła przed kilkoma tygodniami skorzystać z zapisu w kontrakcie hiszpańskiego napastnika, która umożliwiła jej wydłużenie okresu trwania umowa piłkarza z klubem do 30 czerwca 2019 roku oraz zwiększenie jego wynagrodzenia o dwadzieścia procent.

Włodarze ekipy z województwa małopolskiego po aktywowaniu wspominanej klauzuli zamierzali rozpocząć negocjacje z przedstawicielem 27-letniego zawodnika, aby związać się z nim na znacznie dłużej i na dużo lepszych warunkach dla samego Carlitosa.

Agent Hiszpana ma jednak inne plany na dalszą karierę swojego klienta i stara się zakwestionować prawo klubu do jednostronnego przedłużenie kontraktu. W jego opinii na taki ruch musiał się zgodzić także napastnik, co nie miało miejsca.

Wisła Kraków na razie nie zamierza spierać się z przedstawicielem jednego ze swoich najlepszych piłkarzy i jest przekonana, że wszystkie sprawy związane z aktywowaniem wspomnianego zapisu odbyły się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- Umowa Carlosa Lópeza obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku i nie ma żadnych podstaw prawnych, żeby uważać, że jest inaczej. Wskazaliśmy odpowiednie przepisy zarówno piłkarzowi, jak i jego agentowi - powiedział Daniel Gołda, dyrektor wykonawczy „Białej Gwiazdy”, cytowany przez „Gazetę Krakowską”.

Hiszpan strzelił 21 bramek oraz zanotował sześć asyst w trwających rozgrywkach w 30 rozegranych meczach dla ekipy z województwa małopolskiego.FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0793 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.