OFICJALNIE: Pożegnalny list Ronaldo

8 miesięcy temu
OFICJALNIE: Pożegnalny list Ronaldo

Cristiano Ronaldo oficjalnie pożegnał się z kibicami Realu Madryt.

Kilkadziesiąt minut temu „Królewscy” potwierdzili przenosiny Portugalczyka do Juventusu. Zdaniem Gianluki Di Marzio turyńczycy w sumie zapłacą za niego 105 milionów euro. Na stronie internetowej Realu jednocześnie pojawił się specjalny list piłkarza skierowany głównie do madryckich fanów.

Oto jego treść:

„Lata spędzone w Realu prawdopodobnie były najszczęśliwszymi w moim życiu. Jestem ogromnie wdzięczny temu klubowi. Chciałbym podziękować wszystkim za miłość i wsparcie, które tutaj otrzymałem.

Uważam jednak, że przyszedł czas na rozpoczęcie nowego etapu w życiu i dlatego poprosiłem Real o zgodę na transfer. Chciałbym, żeby wszyscy zrozumieli moją decyzję.

Za mną dziewięć cudownych lat. Unikalnych. Był to dla mnie ekscytujący czas pełen przemyśleń. Przytrafiały się również trudne momenty, ale wymagania w takim klubie jak Real zawsze są ogromne.

Dzieliłem szatnię z wspaniałymi ludźmi. Sięgnęliśmy razem po trzy triumfy w Lidze Mistrzów z rzędu, w sumie po cztery w ciągu pięciu lat.

(…) Real podbił moje serce i podobnie było z moimi najbliższymi. Dlatego bardziej niż kiedykolwiek chciałbym podziękować prezesowi, wszystkim dyrektorom, kolegom z boiska, pracownikom technicznym, lekarzom, fizjoterapeutom i wszystkim innym pracownikom, którzy dbają o każdy szczegół i sprawiają, że wszystko w klubie działa jak należy.

Raz jeszcze dziękuję kibicom i hiszpańskiemu futbolowi. Przez te dziewięć lat otaczali mnie świetni piłkarze. Mój szacunek i uznanie dla wszystkich.

Nadszedł czas na nowe wyzwanie. Odchodzę, ale tę koszulkę, herb i stadion zawsze będę postrzegał jako swój, niezależnie od tego, gdzie trafię.

Podziękowania dla wszystkich i - tak jak powiedział po raz pierwszy dziewięć lat temu - Hala Madrid!”.ŹRÓDŁO
Real Madryt
TAGI: Oficjalnie Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Hiszpania Włochy Portugalia Juventus FC Real Madryt CF
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0237 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.