OFICJALNIE: Sensacja stała się faktem. Nowy klub Seriego!

8 miesięcy temu
OFICJALNIE: Sensacja stała się faktem. Nowy klub Seriego!

Jean Michaël Seri związał się kontraktem z nowym zespołem.

Pozyskanie iworyjskiego pomocnika, który do tej pory występował w Nice, potwierdził wiceprezes Fulham, Tony Khan. „Jestem zachwycony, że udało nam się zrealizować ten transfer. Przez długi czas znajdował się on na szczycie naszej listy życzeń. To wielki dzień dla Fulham - napisał działacz na Twitterze. Piłkarz związał się z londyńczykami umową do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Zgodnie z doniesieniami „France Football” Nice zgodziło się sprzedać Seriego za 20 milionów euro. Wcześniej francuski klub oczekiwał jednak za niego kwoty dwukrotnie wyższej i część brytyjskich mediów upiera się, że nie zszedł on z ceny.

Przenosiny 18-krotnego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej są wielkim zaskoczeniem. W zeszłym roku był on bowiem łączony z Barceloną, a ostatnio - głównie z Arsenalem i Chelsea. „The Blues” mieli nawet zawrzeć wstępne porozumienie w sprawie jego transferu.

Seri trafił do Nice w 2015 roku. Klub z Lazurowego Wybrzeża kupił go za raptem milion euro. Bilans pomocnika w jego barwach to 123 spotkania, 12 goli i 26 asyst. W minionym sezonie Ligue 1 zanotował dwa trafienia i siedem ostatnich podań.

Przypomnijmy, że Fulham to beniaminek Premier League. Nawet, jeśli londyński klub faktycznie zapłacili za niego 20 milionów euro, to i tak największy wydatek w jego historii.ŹRÓDŁO
Tony Khan I Twitter I Fulham
TAGI: Anglia Francja Wybrzeże Kości Słoniowiej OGC Nice Fulham FC Jean Michaël Seri Oficjalnie
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0318 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.