Krzysztof Król poszukiwany przez policję

5 miesięcy temu
Krzysztof Król poszukiwany przez policję

Policja w Wodzisławiu Śląskim wystosowała list gończy w sprawie byłego młodzieżowego reprezentanta Polski, Krzysztofa Króla.

Na stronie internetowej wodzisławskiej policji znalazła się informacja o wszczęciu poszukiwań w sprawie 31-latka. Komenda Powiatowa Policji wystosowała list gończy, a były piłkarz jest poszukiwany za naruszenie artykułu 190 § 1 Kodeksu Karnego.

„Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2” - czytamy w Kodeksie Karnym.

Król miał ostatnio zamieszkiwać właśnie w Wodzisławiu Śląskim, lecz nie wiadomo czy nadal tam przebywa. Policja prosi o kontakt w jego sprawie ewentualnych informacji na temat miejsca pobytu poszukiwanego.

Swego czasu były defensor bronił barw młodzieżowych reprezentacji Polski. Urodził się w Wodzisławiu Śląskim, ale profesjonalną karierę rozpoczynał w Amice Wronki, skąd następnie trafił do Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. W 2007 roku czekała go przygoda w trzecim zespole Realu Madryt, a później nawet w Castilii, lecz w 2008 roku wrócił do ojczyzny, a konkretnie do Jagiellonii Białystok. Wraz z nią zdobył Puchar Polski.

31-latek miał okazję spróbować swoich sił także za oceanem, gdzie najpierw grał dla Chicago Fire, a trzy lata temu również dla Montrealu Impact. W międzyczasie grał jeszcze dla Podbeskidzia Bielsko-Biała, Polonii Bytom, Sheriffu Tyraspol, Piasta Gliwice i AEL Kalloni. Karierę zakończył w Chicago Eagles.FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0207 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.