Mourinho w Bundeslidze? Portugalczyk nie wyklucza takiej możliwości!

2 miesiące temu
Mourinho w Bundeslidze? Portugalczyk nie wyklucza takiej możliwości!
fot. FotoPyk

José Mourinho wyraził na łamach „Sport Bild” zainteresowanie wznowieniem swojej kariery w roli szkoleniowca w jednym z zespołów występujących na poziomie Bundesligi.

Portugalczyk został zwolniony w połowie grudnia minionego roku z posady menedżera Manchesteru United z powodu niezadowalających wyników osiąganych przez zespół w rozgrywkach Premier League oraz nie najlepsze relacje łączące go z poszczególnymi zawodnikami.

56-latek po rozstaniu z „Czerwonymi Diabłami” nie narzeka na brak zainteresowania ze strony przedstawicieli różnych drużyn, ale jak sam podkreślił jakiś czas temu potrzebuje kilku chwil na różnego rodzaju przemyślenia i najwcześniej do pracy będzie chciał wrócić przed rozpoczęciem kolejnego sezonu.

José Mourinho podkreślił jednocześnie, że obecnie interesuje go nadal prowadzenie klubów piłkarskich i przynajmniej na razie nie przejawia on chęci do objęcia posady selekcjonera w liczącej się na świecie reprezentacji narodowej.

W mediach nie brakuje naturalnie spekulacji na temat ekip mogących zatrudnić Portugalczyka. Wśród nich pojawił się między innymi Bayern Monachium.

Sam zainteresowany nie odniósł się wprost do możliwości przejęcia „Bawarczyków” w rozmowie ze „Sport Bild”, ale nie ukrywa, że rozgrywki Bundesligi stoją na wysokim poziomie.

- Bundesliga jest dla mnie ekscytująca. Szczególnie tyczy się to zespołów z środka tabeli, które stale się rozwijają i stanowią duża konkurencję dla czołowych drużyn. Na meczach są pełne stadiony, świetna organizacja i dobre podejście taktyczne w wielu klubach. Uważam, ze Bundesliga jest naprawdę interesująca - powiedział 56-latek, który znajduje się także w kręgu zainteresowań kilku ekip z Włoch.FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0835 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.