Jović zdecydowany na transfer. Teraz czeka na reakcję klubu!

2 miesiące temu
Jović zdecydowany na transfer. Teraz czeka na reakcję klubu!

Luka Jović znajduje się w kręgu zainteresowań wielu europejskich zespołów. On sam miał już wybrać konkretny, w którym chciałby występować w nowym sezonie. Ma jednak jeden poważny problem.

Reprezentant Serbii rozgrywa znakomity sezon w barwach Eintrachtu Frankfurt, który dopełnił już wszystkie formalności związane z jego wykupieniem z Benfiki. Klub z Niemiec doskonale zdaje sobie, że zatrzymanie 21-letniego zawodnika w swoich szeregach na kolejne rozgrywki graniczy z cudem i obecnie czeka już tylko na otrzymanie satysfakcjonującej oferty za swojego piłkarza, który znajduje się w kręgu zainteresowań między innymi Barcelony czy Realu Madryt.

Środkowy napastnik jest świadomy, że jego poczynania obserwują wysłannicy wspomnianych hiszpańskich zespołów. On sam nie chce jednak opuszczać Bundesligi i jak przekonuje szef działu sportowego w „Sport Bild”, Christian Falk, gracz z chęcią przeniósłby się do Bayernu Monachium. Wielkim zwolennikiem sprowadzenia Luki Jovicia jest między innymi szkoleniowiec „Bawarczyków”.

Serb nie może być na dzień dzisiejszy pewny swojej przeprowadzki do ekipy z Allianz Arena, ponieważ najbliższe tygodnie mogą być ostatnimi dla Niko Kovača w roli trenera Bayernu. Ponadto sami przedstawiciele klubu do tej pory nie wykonali żadnych konkretnych kroków zmierzających do pozyskania 21-latka i mają bardziej skłaniać się ku zakontraktowaniu Timo Wernera z RB Lipsk.

Jović rozegrał 44 spotkań dla Eintrachtu Frankfurt w obecnym sezonie i strzelił w nich aż 26 bramek oraz zanotował siedem asyst.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.