Wyrok w sprawie Vidala! Brzydka postawa piłkarza [WIDEO]

4 lata temu Wyrok w sprawie Vidala! Brzydka postawa piłkarza [WIDEO]

Sąd w San Bernardo (Chile) wydał wyrok w sprawie zdarzenia z udziałem Arturo Vidala.

Przypomnijmy, gwiazdor Juventusu został zatrzymany przez policję za spowodowanie wypadku samochodem. Pomocnik Chile na szczęście wyszedł cało, jednak po drodze spotkały go nieprzyjemności związane z prawem.

Sąd w Chile postanowił wydać wyrok, w którym aktualny lider strzelców Copa América wyraźnie usłyszał, że prawo jazdy zostanie mu odebrane ze skutkiem natychmiastowym. Na dodatek nie wiadomo jeszcze, czy piłkarz będzie mógł wziąć udział w dalszej części turnieju rozgrywanego w jego ojczyźnie. O tym ma zadecydować chilijski związek piłki nożnej. Pomocnik przez najbliższe cztery miesiące będzie musiał również uczęszczać do ambasady w Mediolanie w celu dalszego postępowania.

Co więcej, jeden z policjantów stwierdził, że kierowca był pod wpływem alkoholu, o czym miało świadczyć agresywne zachowanie 28-latka w czasie interwencji funkcjonariuszy. W jednym z nagrań filmowych opublikowanych w internecie można usłyszeć, jak zawodnik kazał "spie****ać" jednemu z nich.

Ricardo Gonzalez, jeden z policjantów, który brał udział w akcji, wyznał w chilijskiej telewizji, że Vidal odnosił się do załogi w sposób wulgarny. Podobno groził nawet, że "będzie miał prze****ne w całym kraju", jeśli zdecyduje się na zakucie go w kajdanki.

W poniższym nagraniu można samemu zinterpretować cały przebieg zdarzenia.ŹRÓDŁO
The Guardian
TAGI: Arturo Erasmo Vidal Pardo Juventus FC Chile Włochy Wideo
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.