Reprezentant Niemiec nie myśli o odejściu z Bayernu

4 lata temu Reprezentant Niemiec nie myśli o odejściu z Bayernu

Bastian Schweinsteiger nie chce odchodzić z Bayernu Monachium.

W ostatnim czasie światowe media mocno skupiły się na osobie pomocnika Bayernu Monachium,  Bastianie Schweinsteigerze.  Według licznych doniesień, reprezentant Niemiec miałby opuścić Bawarię na rzecz Manchesteru United. Popularny ''Schweini'' podobno bardzo pasowałby obecnemu szkoleniowcowi Manchesteru,  Louisowi van Gaalowi. 

Sam zainteresowany postanowił zdementować pogłoski i jasno dał do zrozumienia, że dalej chce występować na Allianz Arena.

- Chciałbym ponownie wygrać z Bayernem Ligę Mistrzów i ponownie grać tak skutecznie, jak w ciągu ostatnich kilku lat. Trzy razy z rzędu zostaliśmy mistrzami Niemiec. Żadnej drużynie jak do tej pory nie udało się wygrać tych rozgrywek w czterech kolejnych sezonach. To jest odpowiednia motywacja - powiedział 31-latek.

Doświadczony pomocnik  chciałby usiąść latem do rozmów z prezesem Bayernu, Karlem-Heinzem Rummenigge. Jego kontrakt wygasa już w następnym roku, więc wkrótce powinien zostać przedłużony, zwłaszcza w sytuacji, gdy 110-krotny reprezentant Niemiec nie chce odchodzić. Schweinsteiger dalej odczuwa głód gry i chce zdobywać z obecnym klubem kolejne trofea.

- Kiedy osiągnie się tak wielkie sukcesy jak Mistrzostwo Świata czy Liga Mistrzów wielu ludzi myśli, że wtedy następuje nasycenie. Ja jednak nie patrzę na to w ten sposób - powiedział. 

W ostatnim czasie Schweinsteiger borykał się z licznymi kontuzjami. Wygląda na to, że to już koniec jego ciągłych problemów zdrowotnych.

- Czuje się dobrze i jestem w gotowy jeszcze przez trzy lata grać na najwyższym poziomie. To jest mój cel - wyjaśnił.ŹRÓDŁO
Sport1
TAGI: Bayern Monachium Manchester United Bastian Schweinsteiger Niemcy Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.