Opóźniony mecz w Lyonie. Zamieszki na trybunach

Opóźniony mecz w Lyonie. Zamieszki na trybunach fot. Transfery.info
Źródło: Twitter

Spotkanie 1/4 finału Ligi Europy pomiędzy Olympique Lyon a Beşiktaşem nie rozpoczęło się zgodnie z planem.

Mecz, podobnie jak pozostałe czwartkowe spotkania, miał zacząć się o godzinie 21:05. Przed pierwszym gwizdkiem na stadionie w Lyonie doszło jednak do niespodziewanej sytuacji. Na płytę boiska zaczęły zbiegać bowiem setki kibiców.

Początkowo nie było do końca wiadomo, co się dzieje. Sprawę szybko wyjaśnił jednak Olympique, który poinformował, iż zachowanie części fanów było wynikiem chęci schronienia się przed rzucaniem w ich stronę petard rac. Sprawcami byli kibice z Turcji.

Dodajmy, że do zamieszek między sympatykami obu drużyn dochodziło jeszcze na długo przed pierwszym gwizdkiem. Miały one miejsce zarówno na ulicach Lyonu, jak i pod samym stadionem OL.

Spotkanie ma rozpocząć się przed godziną 22.

AKTUALIZACJA: Piłkarze na szczęście ponownie pojawili się na murawie.