10 milionów funtów za Sigurðssona?

10 milionów funtów za Sigurðssona? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Gylfi Sigurðsson będzie jednym z tych piłkarzy, o których latem starać się będzie kilka klubów. Na razie Islandczyk przebywa na wypożyczeniu w Swansea City.

Wśród zainteresowanych pomocnikiem TSG Hoffenheim wymienia się przede wszystkim Swansea City, gdzie Sigurðsson prezentuje kapitalną formę, a także takie zespoły jak Manchester United, Liverpool, czy Everton.

Kwota, jaką niemiecki klub życzy sobie za swojego piłkarza, to około 10 milionów funtów. Dla Manchesteru United, czy Liverpoolu nie jest to problem, natomiast dla Swansea City jest to kwota, która może nadszarpnąć mocno klubowy budżet.

Wydaje się mało prawdopodobne, aby Islandczyk pozostał na dużej w obecnym zespole, gdyż działacze Hoffenheim zwietrzyli szansę na całkiem dobry interes, jakim byłaby sprzedaż Sigurðssona latem. Wysłannicy tych trzech klubów byli obecni podczas sobotniego spotkania, w którym Swansea City mierzyła się na wyjeździe z Boltonem Wanderers.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy