10 najlepszych prawych obrońców na świecie według „FourFourTwo”

10 najlepszych prawych obrońców na świecie według „FourFourTwo” fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: FourFourTwo

Magazyn „FourFourTwo” umieścił Reece'a Jamesa na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych prawych obrońców na świecie.

Aktualnie Reece James jest kontuzjowany. Uraz kolana niestety wyeliminuje go z gry w Mistrzostwach Świata w Katarze. Przed jego odniesieniem piłkarz Chelsea wielokrotnie potwierdzał swoją klasę. Szczególnie udany był dla niego poprzedni sezon zakończony z pięcioma trafieniami i dziewięcioma asystami na koncie w samej Premier League.

Jak podkreśla „FourFourTwo”, Anglik rozwinął się pod skrzydłami Thomasa Tuchela, wykonując wszystkie powierzane mu zadania. Defensor świetnie odnalazł się w grze na wahadle i obecnie imponuje najbardziej spośród wszystkich bocznych obrońców w Europie, a ma przecież tylko 22 lata.

James wyprzedził Achrafa Hakimiego z Paris Saint-Germain oraz Kierana Trippiera z Newcastle United. Na dalszych miejscach znalazł się duet z Manchesteru City - João Cancelo oraz Kyle Walker.

Najlepsi prawi obrońcy według „FourFourTwo”:

1. Reece James (Chelsea);
2. Achraf Hakimi (Paris Saint-Germain);
3. Kieran Trippier (Newcastle United);
4. Joao Cancelo (Manchester City);
5. Kyle Walker (Manchester City);
6. Trent Alexander-Arnold (Liverpool);
7. Benjamin Pavard (Bayern Monachium);
8. Giovanni Di Lorenzo (Napoli);
9. Pedro Porro (Sporting);
10. Ben White (Arsenal).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy