11 milionów za Grosickiego

11 milionów za Grosickiego
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak informuje „Przegląd Sportowy”, spadkowicz z Premier League, Hull City, sprzeda Kamila Grosickiego za 10-11 milionów euro.

Grosicki chce jak najszybciej zmienić barwy, by już w nowym klubie przygotować się do nadchodzącego sezonu. Dałoby mu to większy spokój i szanse na walkę o miejsce w składzie. 

Poważne zainteresowanie jego usługami przejawia przede wszystkim Newcastle United, coraz bardziej zdeterminowane, by wyłożyć wspomnianą kwotę 11 milionów euro. W swoich szeregach widzą go też między innymi Watford (prowadzone przez byłego menadżera Hull, Marco Silvę) i West Ham United.

Już od dawna wiadomo, że Hull nie zrobi większych problemów przy odejściu reprezentanta Polski, który do Anglii przeniósł się zimą z Rennes. „Tygrysy” pragną jednak odzyskać kwotę zainwestowaną w transfer i pensję, stąd powyższa liczba.

29-letni skrzydłowy w Hull zdążył zagrać w 15 meczach Premier League, zaliczając pięć asyst. Wcześniej w Rennes w minionym sezonie strzelił cztery gole i trzy kluczowe podania.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy