1,3 miliona euro! Cel transferowy Legii Warszawa wyceniony

2024-06-24 22:49:12; Aktualizacja: 2 tygodnie temu
1,3 miliona euro! Cel transferowy Legii Warszawa wyceniony Fot. Loic Baratoux/FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: ledauphine.com

Legia Warszawa rozgląda się za nowym napastnikiem, a według ledauphine.com na liście życzeń nadal pozostaje Migouel Alfarela. Bastia jest tego świadoma, dlatego postanowiła go wycenić.

Legia Warszawa nadal nie powiedziała ostatniego słowa na rynku transferowym. Gonçalo Feio otrzymał już wprawdzie takie nazwiska, jak Jean-Pierre Nsame, Luquinhas, Kacper Chodyna czy Claude Gonçalves, ale na tym Jacek Zieliński nie poprzestanie. W najbliższym czasie można spodziewać się nowego wahadłowego.

Patrząc jednak na liczbę spotkań, która w najbliższych miesiącach przed trzecią drużyną poprzedniego sezonu Ekstraklasy, można spodziewać się, że przydadzą się też nowi piłkarze na inne pozycje. Niewykluczone, że „Wojskowi” pozyskają też nowego napastnika. Tym bardziej że zdaniem francuskiej prasy Legii nadal zależy na Migouelu Alfareli.

Według informacji podawanych przez ledauphine.com ostatnia propozycja z Warszawy opiewała łącznie na 800 tysięcy euro, z czego 500 tysięcy euro to podstawa, a następne 300 tysięcy euro miałoby trafić nad Sekwanę w ramach bonusów.

Na to Francuzi nie mogli przystać, ale ich podejście do sprawy nieco się zmieniło. O ile niedawno wykluczali odejście 26-latka, o tyle teraz są w stanie na nie przystać, jeśli przyjdzie dobra propozycja. Według najnowszych wieści, jeśli ktoś zechce go pozyskać, to musi zapłacić Bastii 1,3 miliona euro. Na razie nie wiadomo, co na to Legia.

Migouel Alfarela to wychowanek Le Havre, który w swojej karierze grał dla takich ekip, jak ESM Gonfreville, FC Annecy oraz Paris FC. Ostatni sezon w jego wykonaniu to 38 meczów, 12 goli i dwie asysty. Kontrakt ma ważny do 30 czerwca 2025 roku.