14-letni syn Adriano podpisał kontrakt z nowym klubem [OFICJALNIE]

14-letni syn Adriano podpisał kontrakt z nowym klubem [OFICJALNIE] fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Adriano | Instagram | Adriano Carvalho

Adriano Carvalho, a więc 14-letni syn Adriano, podąża śladami ojca. Utalentowany zawodnik przeniósł się do młodzieżowej ekipy Grêmio.

Adriano Carvalho występował ostatnio w juniorskich zespołach klubu Boavista, zlokalizowanego w Rio de Janeiro. Jego dobra postawa została dostrzeżona przez skautów.

Ci wystawili młokosowi pozytywne recenzje. W raporcie skautów, który powstał na jego temat, napisano, że jest to pracowity zawodnik, który potrafi też bardzo dobrze grać głową. Dodano jednocześnie, że bardzo dobrze rokuje na przyszłość.

Obserwacja piłkarza miała miejsce przy okazji młodzieżowego turnieju „Copa Zico”, gdzie Adriano Carvalho odegrał jedną z kluczowych ról. Po tym występie zaczęło o niego zabiegać Grêmio.

Wspomniany klub dopiął swego dopiero w ostatnich dniach, o czym zresztą młody zawodnik poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W ramach zawartej umowy jego poprzedni zespół, a więc Boavista zachowała 30 procent praw do jego karty zawodnika.

Sprawę za pośrednictwem własnego konta na Instagramie skomentował też ojciec 14-latka oraz były zawodnik między innymi Interu Mediolan, Adriano.

„Jestem niezwykle dumny z mojego syna. Gratuluję Ci bardzo, niech Bóg da Ci oświecenie i ma w swojej opiece przy okazji podróży, którą zaczynasz. Kocham Cię” - napisał 39-latek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy