16-latek zadebiutuje w Juventusie? Zapamiętajcie to nazwisko!

16-latek zadebiutuje w Juventusie? Zapamiętajcie to nazwisko! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Moise Kean może już w obecny weekend zadebiutować w Juventusie.

16-latek to wielki talent, który swoje umiejętności potwierdza w młodzieżowych zespołach "Starej Damy", bijąc rekordy strzeleckie. Ostatnio głośno było o nim za sprawą Mino Raioli. Popularny agent na łamach mediów chwalił swojego podopiecznego i zapowiadał, że 2017 rok może być początkiem wielkiej kariery.

Młody napastnik już dziś będzie mógł pokazać się szerszej publiczności. Massimiliano Allegri zapowiedział, że mający iworyjskie korzenie zawodnik znajdzie się w kadrze meczowej. Warto podkreślić, że w Serie A na ławce rezerwowych może zasiąść aż dwunastu piłkarzy.

Keana obserwują już najsilniejsze europejskie kluby, tym bardziej że jego kontrakt wygasa z końcem czerwca przyszłego roku. Trwają rozmowy w sprawie jego przedłużenia, ale na razie strony są dalekie od porozumienia.

Więcej na temat: Moise Kean Juventus FC Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy