30 milionów za Soldado? PSG wyraża swoje zainteresowanie

30 milionów za Soldado? PSG wyraża swoje zainteresowanie fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Paris Saint-Germain wyraża zainteresowanie hiszpańskim zawodnikiem Valencii – Roberto Soldado. Do transferu może dojść już latem.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, że zainteresował się mną tak dobry klub. Jeśli zespoły dojdą do porozumienia, z przyjemnością wysłuchałbym oferty kontraktu, jaką mogłaby zaproponować francuska strona. Podoba mnie się styl prowadzenia tego zespołu oraz bardzo ambitne plany na przyszłość. Gra u boku takich zawodników jak Pastore czy Gameiro byłaby zaszczytem – powiedział dla jednej z francuskich telewizji sam zainteresowany.  

Warto dodać, że Valencia ma 35 milionów euro długu. Aby go spłacić, potrzebują sprzedaży jednego wartościowego zawodnika. Bez wątpienia, graczem tego kalibru jest Soldado. Jego wartość może pójść w górę, jeśli z dobrej strony zaprezentuje się na Euro 2012.

Przypomnijmy, że Hiszpan do obecnej drużyny dołączył z Getafe w 2010 roku (kwota transferu to 10 milionów euro). W bieżącym sezonie strzelił 27 bramek, czym zwrócił na siebie uwagę wielu klubów europejskich.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy