35 milionów i Berbatow za gwiazdę Tottenhamu?

35 milionów i Berbatow za gwiazdę Tottenhamu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football Press

Manchester United marzy o pozyskaniu Garetha Bale’a. Aktualny wicelider Premier League chce zapłacić za Walijczyka 35 milionów euro, a dodatkową kartą przetargową ma zostać Dymitar Berbatow.

Choć dopiero kilkanaście dni temu kluby Premier League utraciły możliwość przeprowadzania transferów, nie milkną głosy mówiące o potencjalnej przeprowadzce jednego z najbardziej łakomych kąsków na piłkarskim rynku – Garetha Bale’a.

Od kilku tygodni mówi się o olbrzymim zainteresowaniu zawodnikiem ze strony FC Barcelony, teraz do walki o Walijczyka pragnie włączyć się Manchester United. Co prawda Ryan Giggs przedłużył kontrakt z Czerwonymi Diabłami o kolejny sezon, jednak sir Alex Ferguson doskonale zdaje sobie sprawę, że Giggs niedługo będzie potrzebował klasowego następcy, a idealnym kandydatem wydaje się właśnie jego rodak.

 Według doniesień Ferguson jest gotów poświęcić króla strzelców Premier League z ubiegłego sezonu – Dymitara Berbatowa. Bułgar rzadko znajduje uznanie w oczach szkockiego menadżera i bardzo sporadycznie dostaje szansę na pokazanie swoich umiejętności. Berbatow ma być tylko „dodatkiem” do 35 mln euro, które United jest w stanie wyłożyć za Bale’a.

Wydaje się, że na White Hart Lane pogodzono się już z odejściem największej gwiazdy. Pozostają tylko pytania: gdzie i za ile?

 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy