36-letni João Moutinho nie powiedział ostatniego słowa. Może zagrać w topowej lidze

36-letni João Moutinho nie powiedział ostatniego słowa. Może zagrać w topowej lidze fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Gianluca Di Marzio

João Moutinho może niebawem zagrać w kolejnej mocnej lidze. Zainteresowanie usługami weterana wyraża Torino FC - donosi Gianluca Di Marzio.

João Moutinho zbliża się powoli do wyboru nowego klubu. Oficjalnie od 1 lipca przebywa bowiem na bezrobociu.

Że tak się stanie, wiedział wcześniej, gdyż władze Wolverhampton Wanderers poinformowały, że jego umowa nie zostanie przedłużona. Tym samym pięcioletnia współpraca dobiegła końca.

Przed Portugalczykiem klarowało się kilka opcji. Spekulowano o przeprowadzce do Arabii Saudyjskiej, powrocie do ojczyzny lub nawet zakończeniu kariery. Na horyzoncie pojawiła się jeszcze jedna możliwość.

Gianluca Di Marzio podaje, że 36-latek został zaproponowany Torino FC. Teraz ekipa z Piemontu poważnie rozważa transfer weterana z Portimão. Dyrektor techniczny „Granaty”, Davide Vagnati, będzie musiał zdecydować, czy rozpocząć negocjacje.

Dla Moutinho byłaby to szansa na skosztowanie gry w kolejnej topowej lidze w swej karierze. Na koncie ma już Premier League, Ligue 1 i oczywiście rodzimą Liga Portugal.

Filigranowy pomocnik nawet podczas swojego ostatniego sezonu w barwach Wolverhampton udowodnił, że ma jeszcze wiele do zaoferowania. W samej lidze zaliczył 31 spotkań, z czego 20 w pierwszej jedenastce.

Z pewnością mógłby dodać do kadry Ivana Juricia sporo jakości.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Edin Džeko zachwycony grą Sebastiana Szymańskiego Edin Džeko zachwycony grą Sebastiana Szymańskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy