44:40 - tyle trwała pierwsza połowa meczu Manchesteru United z FC Kopenhagą

44:40 - tyle trwała pierwsza połowa meczu Manchesteru United z FC Kopenhagą fot. Collinabanter [Twitter]

Manchester United mierzy się z FC Kopenhagą w ramach Ligi Mistrzów. Przy okazji tej rywalizacji miejsce miała dziwna sytuacja - arbiter zakończył pierwszą połowę przed czasem, bo w momencie, gdy na zegarze była 44 minuty i 40 sekund.

We wtorek rozgrywane są mecze w ramach Ligi Mistrzów. W jednym ze spotkań mierzą się ze sobą Manchester United oraz FC Kopenhaga.

Przed rywalizacją wydawało się, że zdecydowanym faworytem są podopieczni Erika ten Haga, którzy do tej pory jednak zawodzili w europejskich rozgrywkach. Do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis.

Nie zmienia to faktu, że po zmianie stron „Czerwone Diabły” zrobią wszystko, by sięgnąć po komplet punktów. To ostatni dzwonek, jeśli chcą marzyć o awansie do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Przy okazji pierwszej połowy miejsce miała dziwna sytuacja.

Mianowicie, arbiter Marco Guida ku zdziwieniu kibiców zakończył grę przed czasem, bo na tablicy wyników widniała 44 minuta i 40 sekund.

Na razie nie wiadomo, czym była spowodowana takowa decyzja.

Obecnie trwa druga część rywalizacji i na Old Trafford nadal mamy bezbramkowy remis. Mecz do tej pory nie obfitował w zbyt wiele okazji.