50 milionów euro za Maximiliano Gómeza już na stole

50 milionów euro za Maximiliano Gómeza już na stole
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports I AS

Rywalizacja o podpis Maximiliano Gómeza z Celty Vigo trwa w najlepsze.

Jak podaje Sky Sports, władze West Hamu, które od dawna interesują się urugwajskim napastnikiem, poinformowały działaczy Celty, że są gotowe aktywować klauzulę wykupu wpisaną w kontrakt Gómeza. Opiewa ona na 50 milionów euro. Zdaniem brytyjskich dziennikarzy kluby rozmawiają obecnie na temat metody płatności za transfer.

Jeśli dojdą do ostatecznego porozumienia, Gómez zostanie najdroższym zawodnikiem w historii West Hamu i bohaterem największej sprzedaży w dziejach Celty.

Co ciekawe, chwilę wcześniej hiszpańskie media informowały, że napastnik woli jednak przenieść się do Valencii i zaakceptował jej ofertę. Trzeba jednak podkreślić, że „Nietoperze” mogą nie być w stanie sprostać oczekiwaniom finansowym Celty.

Gómez trafił do Vigo przed dwoma sezonami. Od tamtej pory rozegrał w koszulce Celty 75 spotkań, notując w nich 31 trafień i 10 asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy