50 milionów euro za Maximiliano Gómeza już na stole

50 milionów euro za Maximiliano Gómeza już na stole
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports I AS

Rywalizacja o podpis Maximiliano Gómeza z Celty Vigo trwa w najlepsze.

Jak podaje Sky Sports, władze West Hamu, które od dawna interesują się urugwajskim napastnikiem, poinformowały działaczy Celty, że są gotowe aktywować klauzulę wykupu wpisaną w kontrakt Gómeza. Opiewa ona na 50 milionów euro. Zdaniem brytyjskich dziennikarzy kluby rozmawiają obecnie na temat metody płatności za transfer.

Jeśli dojdą do ostatecznego porozumienia, Gómez zostanie najdroższym zawodnikiem w historii West Hamu i bohaterem największej sprzedaży w dziejach Celty.

Co ciekawe, chwilę wcześniej hiszpańskie media informowały, że napastnik woli jednak przenieść się do Valencii i zaakceptował jej ofertę. Trzeba jednak podkreślić, że „Nietoperze” mogą nie być w stanie sprostać oczekiwaniom finansowym Celty.

Gómez trafił do Vigo przed dwoma sezonami. Od tamtej pory rozegrał w koszulce Celty 75 spotkań, notując w nich 31 trafień i 10 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy