800 tysięcy euro dla Wisły za transfer Uche

800 tysięcy euro dla Wisły za transfer Uche
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Informowaliśmy ostatnio o transferze Kalu Uche do Neuchatel Xamax. Ruch ten jednak był istotny nie tylko dla samego zawodnika, Almerii czy nowego pracodawcy, ale również dla Wisły Kraków, która w umowie z Hiszp(...)

Informowaliśmy ostatnio o transferze Kalu Uche do Neuchatel Xamax. Ruch ten jednak był istotny nie tylko dla samego zawodnika, Almerii czy nowego pracodawcy, ale również dla Wisły Kraków, która w umowie z Hiszpanami zagwarantowała sobie 20% od kolejnego transferu zawodnika.

W ten sposób polski klub zarobił 800 tysięcy euro, gdyż Nigeryjczyk kosztował Bułata Czagajewa, czeczeńskiego krezusa, poza Neuchatel również właściciela Tereka Grozny, aż 4 miliony euro.

Wczoraj Neuchatel zdobyło swój pierwszy punkt w dopiero trzecim meczu szwajcarskiej ligi, bezbramkowo remisując z Thun. Kalu Uche jednak jeszcze nie w nim nie zagrał, na debiut przyjdzie mu poczekać tydzień, gdy klub z Xamax na własnym stadionie powalczy o pierwszym komplet punktów i o pierwszą bramkę (sic!).
Więcej na temat: Polska Ekstraklasa Szwajcaria

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Raków Częstochowa trolluje Legię Warszawa. „Panie trenerze, czy to już potwierdzone?” [WIDEO] Raków Częstochowa trolluje Legię Warszawa. „Panie trenerze, czy to już potwierdzone?” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy