90 milionów euro za Chwiczę Kwaracchelię. Chcą przekonać go do transferu

90 milionów euro za Chwiczę Kwaracchelię. Chcą przekonać go do transferu fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Il Mattino I Calcionapoli24.it

Chwicza Kwaracchelia znajduje się na radarze Newcastle United, które ma być gotowe zapłacić za niego duże pieniądze - twierdzi „Il Mattino”.

Chwicza Kwaracchelia przebojem wdarł się na boiska Serie A, kończąc ostatni sezon z 12 trafieniami i 13 asystami. Dwa gole i cztery ostatnie podania gwiazdor Napoli dorzucił w Lidze Mistrzów. Po finiszu rozgrywek mógł cieszyć się z tytułu mistrza Włoch, ale również z nagrody dla najlepszego piłkarza ligi.

To jasne, że Gruzin znajduje się na celownikach innych klubów. Do tej pory panowało jednak przekonanie, że jeśli odejdzie z Neapolu, to raczej po kolejnym sezonie, a przed nim podpisze nowy kontrakt z „Azzurrimi” przedłużający współpracę o kolejne 12 miesięcy - do 30 czerwca 2028 roku. Oczywiście wiązałoby się to z pokaźną podwyżką.

Tymczasem według „Il Mattino” 90 milionów euro już w tym roku ma być skłonne zaoferować za niego Newcastle United.
Jeżeli to prawda, wszystko będzie zależało od prezydenta mistrza Włoch Aurelio De Laurentiisa.

Mimo wszystko wydaje się, że przy takiej kwocie będzie on dążył do zatrzymania piłkarza w zespole.

„Sroki” podobnie jak Napoli zagrają w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W tym oknie ich władze przeprowadziły już jeden duży transfer z Serie A, płacąc Milanowi za Sandro Tonalego prawdopodobnie 70 milionów euro plus bonusy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy