Aaaron Ramsey wróci do Arsenalu w ramach hitowej wymiany?!

Aaaron Ramsey wróci do Arsenalu w ramach hitowej wymiany?! fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport

Arsenal może tego lata odzyskać Aaarona Ramseya. To chce zaoferować Anglikom Juventus, a w zamian oczekiwałby Héctora Bellerína - podaje „Sport”.

Gdy Walijczyk przechodził do turyńskiej ekipy na zasadzie wolnego transferu, wielu fachowców z branży gratulowało ruchu włoskiej ekipie. Wszak pozyskali gracza, który we wcześniejszych rozgrywkach był wyróżniającą się postacią drużyny uczestniczącej w finale Ligi Europy.

Środkowy pomocnik szukał nowych wyzwań, ale jak na razie jego przygoda w Serie A nie toczy się w stu procentach po jego myśli. Szczególnie w minionej kampanii przeżył on spory zawód, przy czym nie da się ukryć, że wpływ na postawę zawodnika miały problemy zdrowotne,

Juventus jest skłonny rozstać się z 30-latkiem, jednak doskonale wie, że ciężko będzie na nim zarobić konkretne pieniądze. W związku z tym wpadł na pewien pomysł.

Jak donosi „Sport”, zdobywca Pucharu Włoch chce zaproponować Arsenalowi wymianę, w której poza Aaronem Ramseyem wziąłby udział jeszcze Héctor Bellerín.

Nie jest tajemnicą, że Hiszpan może tego lata opuścić Emirates Stadium, a „Stara Dama” chce wzmocnić prawą stronę defensywy. Mając to na uwadze, szanse na realizację tej operacji są duże.

Obrońca zakończył sezon 2020/2021 z dorobkiem 35 występów (gol i cztery asysty), a pomocnik wybiegał na boiska 30 razy (dwa trafienia oraz pięć ostatnich podań).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy