Aaaron Ramsey wróci do Arsenalu w ramach hitowej wymiany?!

Aaaron Ramsey wróci do Arsenalu w ramach hitowej wymiany?! fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport

Arsenal może tego lata odzyskać Aaarona Ramseya. To chce zaoferować Anglikom Juventus, a w zamian oczekiwałby Héctora Bellerína - podaje „Sport”.

Gdy Walijczyk przechodził do turyńskiej ekipy na zasadzie wolnego transferu, wielu fachowców z branży gratulowało ruchu włoskiej ekipie. Wszak pozyskali gracza, który we wcześniejszych rozgrywkach był wyróżniającą się postacią drużyny uczestniczącej w finale Ligi Europy.

Środkowy pomocnik szukał nowych wyzwań, ale jak na razie jego przygoda w Serie A nie toczy się w stu procentach po jego myśli. Szczególnie w minionej kampanii przeżył on spory zawód, przy czym nie da się ukryć, że wpływ na postawę zawodnika miały problemy zdrowotne,

Juventus jest skłonny rozstać się z 30-latkiem, jednak doskonale wie, że ciężko będzie na nim zarobić konkretne pieniądze. W związku z tym wpadł na pewien pomysł.

Jak donosi „Sport”, zdobywca Pucharu Włoch chce zaproponować Arsenalowi wymianę, w której poza Aaronem Ramseyem wziąłby udział jeszcze Héctor Bellerín.

Nie jest tajemnicą, że Hiszpan może tego lata opuścić Emirates Stadium, a „Stara Dama” chce wzmocnić prawą stronę defensywy. Mając to na uwadze, szanse na realizację tej operacji są duże.

Obrońca zakończył sezon 2020/2021 z dorobkiem 35 występów (gol i cztery asysty), a pomocnik wybiegał na boiska 30 razy (dwa trafienia oraz pięć ostatnich podań).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy