Abha Club już bez Czesława Michniewicza zatrzymała zespół Cristiano Ronaldo

Abha Club już bez Czesława Michniewicza zatrzymała zespół Cristiano Ronaldo fot. Al Nassr FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Abha Club mierzyła się z Al Nassr i niespodziewanie zremisowała to spotkanie. Ostatnio z saudyjskiego klubu zwolniono Czesława Michniewicza.

Po rozstaniu z reprezentacją Polski Czesław Michniewicz szukał nowego wyzwania. Zainteresowanie nim deklarowało kilka podmiotów, lecz on uznał, że najlepszy wybór to przenosiny do Abha Club.

Cel, jaki przed nim stawiano, to utrzymanie w naszpikowanej gwiazdami saudyjskiej ekstraklasie.

Wydawało się, że nowy pracodawca Michniewicza jest wręcz skrojony pod niego. Władzom zależało na szkoleniowcu, który będzie preferował defensywny styl gry, sprawiając kłopoty najlepszym.

W realizacji założeń taktycznych miał pomóc szkoleniowcowi Grzegorz Krychowiak.

Rzeczywistość okazała się jednak dla byłego selekcjonera brutalna. Nie radził sobie w nowej pracy tak, jakby od niego wymagano, dlatego rozstał się z posadą.

Już pod nieobecność 53-latka Abha Club mierzyła się z Al Nassr i sensacyjnie zremisowała z zespołem Cristiano Ronaldo.

Wspomniana ekipa przegrywała już 0-2 (gole Taliski oraz Otavio), ale dzięki trafieniom Saada Bguira oraz Karla Toko Ekambiego udało się urwać punkt.

Abha Club to obecnie piętnasta siła ligi z dorobkiem siedmiu punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy