Aboubakar w Ligue 1?!

Aboubakar w Ligue 1?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: L'Equipe

Vincent Aboubakar może trafić do Ligue 1.

Rennes złożyło ofertę za reprezentanta Kamerunu, która zakłada roczne wypożyczenie napastnika. Transferu nie należy wykluczać, gdyż 24-latek nie może liczyć na pewne miejsce w podstawowym składzie FC Porto.

Aboubakar niedawno odrzucił kilka lukratywnych ofert z Chin, deklarując chęć pozostanie w Europie. Zainteresowanych nie brakuje, ale na razie to Francuzi przedstawili jedyną konkretną propozycję. Portugalczycy woleliby jednak sprzedaż zawodnika niż oddawać go tymczasowo.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy