Aboubakar w Ligue 1?!

Aboubakar w Ligue 1?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: L'Equipe

Vincent Aboubakar może trafić do Ligue 1.

Rennes złożyło ofertę za reprezentanta Kamerunu, która zakłada roczne wypożyczenie napastnika. Transferu nie należy wykluczać, gdyż 24-latek nie może liczyć na pewne miejsce w podstawowym składzie FC Porto.

Aboubakar niedawno odrzucił kilka lukratywnych ofert z Chin, deklarując chęć pozostanie w Europie. Zainteresowanych nie brakuje, ale na razie to Francuzi przedstawili jedyną konkretną propozycję. Portugalczycy woleliby jednak sprzedaż zawodnika niż oddawać go tymczasowo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy