AC Milan: Andrea Conti definitywnie pożegnał się z klubem [OFICJALNIE]

AC Milan: Andrea Conti definitywnie pożegnał się z klubem [OFICJALNIE] fot. sbonsi / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AC Milan

Andrea Conti przeszedł z Milanu do Sampdorii na zasadzie transferu definitywnego.

Sampdoria potwierdziła pozyskanie 27-letniego prawego obrońcy, ale nie przedstawiła zbyt wielu szczegółów dotyczących transakcji.

Przygoda Contiego z Milanem trwała od 2017 roku, kiedy to „Rossoneri” zapłacili Atalancie za bocznego obrońcę 24 miliony euro. Niestety zaczęła się ona od poważnej kontuzji Włocha, który uszkodził więzadła krzyżowe w kolanie, tracąc w zasadzie cały sezon. Później, nie licząc rozgrywek 2019/2020, również rzadko pojawiał się na murawie.

W drugiej części poprzedniego sezonu Conti został wypożyczony do Parmy. Po powrocie do Mediolanu 27-latek zaliczył tylko jeden krótki występ, a teraz Milan zdecydował się na definitywne rozstanie z nim.

Tym samym Conti żegna się z mediolańczykami, mając na koncie 52 występy w ich koszulce. Karierę będzie kontynuował w drużynie zajmującej obecnie piętnaste miejsce w tabeli Serie A.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy