AC Milan finalizuje wyczekiwany transfer

AC Milan finalizuje wyczekiwany transfer
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fabrizio Romano

AC Milan porozumiał się z Juanem Mirandą w kwestii transferu od 2024 roku. Możliwe, że Hiszpan dołączy do nowego zespołu jeszcze w zimie - donoszą Matteo Moretto oraz Fabrizio Romano.

AC Milan od jakiegoś czasu zdał sobie sprawę, że potrzebuje wzmocnić obronę. Z tego powodu na celowniku znajdował się Jakub Kiwior.

Poza stoperem potrzebny jest także lewy defensor, dlatego na celowniku znajdował się Juan Miranda.

Kilka tygodni temu media informowały o bliskim porozumieniu z 23-latkiem.

Teraz nowe światło na sprawę rzucają Matteo Moretto oraz Fabrizio Romano. Ich zdaniem wychowanek FC Barcelony porozumiał się w sprawie kontraktu, który wejdzie w życie 1 lipca 2024 roku.

Nie zmienia to faktu, że Włosi spróbują pozyskać go już w zimowym oknie. Wkrótce do Realu Betis powinna trafić oferta, opiewająca na dwa miliony euro.

Dla Hiszpanów to ostatni moment, by zarobić na defensorze jakiekolwiek pieniądze.

Warto wspomnieć, że 40 procent z tytułu potencjalnej transakcji trafi na konto FC Barcelony. Mistrzowie Hiszpanii przy rozstaniu z Mirandą zastrzegli sobie bowiem taki zapis.

Juan Miranda występuje w stolicy Andaluzji od października 2020 roku. Ten sezon w jego wykonaniu to 12 meczów, w których zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy