AC Milan: Mattia Caldara opuszcza klub [OFICJALNIE]

AC Milan: Mattia Caldara opuszcza klub [OFICJALNIE] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AC Milan | Venezia

Mattia Caldara opuścił AC Milan i zasilił szeregi Venezii.

Kiedy w sierpniu 2018 roku Mattia Caldara przenosił się z Juventusu do AC Milanu, na San Siro wiązano z nim spore nadzieje. Tym bardziej że kwota tego transferu wyniosła 36 milionów euro.

On jednak kompletnie zawiódł i ostatnie 18 miesięcy spędził na wypożyczeniu w Atalancie. Tam jednak również wielkiej furory nie zrobił.

Ekipa z Lombardii nie zdecydowała się go wykupić i dlatego też wrócił do Mediolanu. Tu jednak długo miejsca nie zagrzał, bo w poniedziałek poinformowano o kolejnym transferze czasowym z jego udziałem.

27-latek spędzi kolejny sezon w Venezii. Strony doszły do porozumienia w kwestii umowy ważnej do 30 czerwca 2022 roku. Znalazła się w niej opcja na wykup.

Celem Caldary i jego zespołu na kolejny sezon będzie utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym we Włoszech. Zadanie to nie należy jednak do najłatwiejszych.

Urodzony w Bergamo defensor rozegrał w poprzednim sezonie łącznie dziewięć meczów, na które złożyły się 132 minuty. Spory wpływ na tak małą częstotliwość występów miał fakt, że zmagał się on z kontuzją więzadeł rzepki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy