AC Milan: Mattia Caldara opuszcza klub [OFICJALNIE]

AC Milan: Mattia Caldara opuszcza klub [OFICJALNIE] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AC Milan | Venezia

Mattia Caldara opuścił AC Milan i zasilił szeregi Venezii.

Kiedy w sierpniu 2018 roku Mattia Caldara przenosił się z Juventusu do AC Milanu, na San Siro wiązano z nim spore nadzieje. Tym bardziej że kwota tego transferu wyniosła 36 milionów euro.

On jednak kompletnie zawiódł i ostatnie 18 miesięcy spędził na wypożyczeniu w Atalancie. Tam jednak również wielkiej furory nie zrobił.

Ekipa z Lombardii nie zdecydowała się go wykupić i dlatego też wrócił do Mediolanu. Tu jednak długo miejsca nie zagrzał, bo w poniedziałek poinformowano o kolejnym transferze czasowym z jego udziałem.

27-latek spędzi kolejny sezon w Venezii. Strony doszły do porozumienia w kwestii umowy ważnej do 30 czerwca 2022 roku. Znalazła się w niej opcja na wykup.

Celem Caldary i jego zespołu na kolejny sezon będzie utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym we Włoszech. Zadanie to nie należy jednak do najłatwiejszych.

Urodzony w Bergamo defensor rozegrał w poprzednim sezonie łącznie dziewięć meczów, na które złożyły się 132 minuty. Spory wpływ na tak małą częstotliwość występów miał fakt, że zmagał się on z kontuzją więzadeł rzepki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wesley Fofana zmieni barwy narodowe?! Kusząca opcja dla Francuza Wesley Fofana zmieni barwy narodowe?! Kusząca opcja dla Francuza OFICJALNIE: Rodrigo Palacio zakończył karierę. Argentyńczyk znalazł sobie... nietypowe zajęcie OFICJALNIE: Rodrigo Palacio zakończył karierę. Argentyńczyk znalazł sobie... nietypowe zajęcie OFICJALNIE: Kacper Kozłowski i Bartosz Białek mają nowego trenera OFICJALNIE: Kacper Kozłowski i Bartosz Białek mają nowego trenera Borussia Dortmund chce zawodnika Liverpoolu. „Priorytet transferowy” Borussia Dortmund chce zawodnika Liverpoolu. „Priorytet transferowy” OFICJALNIE: Górnik Zabrze ma nowego piłkarza. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Górnik Zabrze ma nowego piłkarza. Awaryjny transfer PSG przygotowuje 30 milionów euro na styczniowy transfer stopera PSG przygotowuje 30 milionów euro na styczniowy transfer stopera FC Barcelona: Frenkie de Jong i Memphis Depay kontuzjowani [OFICJALNIE] FC Barcelona: Frenkie de Jong i Memphis Depay kontuzjowani [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy