AC Milan: Mattia Caldara opuszcza klub [OFICJALNIE]

AC Milan: Mattia Caldara opuszcza klub [OFICJALNIE] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AC Milan | Venezia

Mattia Caldara opuścił AC Milan i zasilił szeregi Venezii.

Kiedy w sierpniu 2018 roku Mattia Caldara przenosił się z Juventusu do AC Milanu, na San Siro wiązano z nim spore nadzieje. Tym bardziej że kwota tego transferu wyniosła 36 milionów euro.

On jednak kompletnie zawiódł i ostatnie 18 miesięcy spędził na wypożyczeniu w Atalancie. Tam jednak również wielkiej furory nie zrobił.

Ekipa z Lombardii nie zdecydowała się go wykupić i dlatego też wrócił do Mediolanu. Tu jednak długo miejsca nie zagrzał, bo w poniedziałek poinformowano o kolejnym transferze czasowym z jego udziałem.

27-latek spędzi kolejny sezon w Venezii. Strony doszły do porozumienia w kwestii umowy ważnej do 30 czerwca 2022 roku. Znalazła się w niej opcja na wykup.

Celem Caldary i jego zespołu na kolejny sezon będzie utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym we Włoszech. Zadanie to nie należy jednak do najłatwiejszych.

Urodzony w Bergamo defensor rozegrał w poprzednim sezonie łącznie dziewięć meczów, na które złożyły się 132 minuty. Spory wpływ na tak małą częstotliwość występów miał fakt, że zmagał się on z kontuzją więzadeł rzepki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów Newcastle United kupuje za przynajmniej 40 milionów funtów. Jest porozumienie między klubami Newcastle United kupuje za przynajmniej 40 milionów funtów. Jest porozumienie między klubami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy