AC Milan obserwuje serbskiego skrzydłowego. „Jest jednym z najbardziej perspektywicznych graczy w Europie”

AC Milan obserwuje serbskiego skrzydłowego. „Jest jednym z najbardziej perspektywicznych graczy w Europie”
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Interlive.it

Andrija Radulović znajduje się pod baczną obserwacją wysłanników Milanu - przekonuje Igor Kojić, reprezentujący interesy utalentowanego zawodnika.

18-letni piłkarz przebija się powoli na seniorski poziom i w minionych tygodniach otrzymał kilka szans do wykazania się prezentowanymi przez siebie umiejętnościami w Crvenie zveździe.

Tym samym młodzieżowy reprezentant Serbii zaczyna otwierać sobie drogę do znalezienia się w notesach wysłanników mocniejszych europejskich klubów.

Jeden z nich zdążył jednak już znacznie wcześniej poznać się na dużym talencie Andrija Radulovicia i jest przez niego uważnie obserwowany od dłuższego czasu.

W tym przypadku mowa jest o Milanie, który zainteresował się wszechstronnym skrzydłowym, gdy jeszcze funkcję dyrektora sportowego w zespole pełnił Zvonimir Boban.

Od tego momentu 18-latek nie zniknął z notesów przedstawicieli „Rossonerich”, którzy mogą wkrótce wykorzystać okazję do zgarnięcia młodego zawodnika przy poniesieniu niewielkich kosztów, ponieważ jego obecna umowa z Crveną zvezdą obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Na realizację takiego scenariusza wskazuje agent Radulovicia i upatruje w nim drugiego Dejana Savićevicia, który w przeszłości zamienił właśnie ekipę z Belgradu na ekipę z Mediolanu, co pozwoliło mu odnieść szereg sukcesów.

- Radulović jest jednym z najbardziej perspektywicznych graczy w Europie. Najlepiej czuje się na prawym skrzydle i w roli numeru 10 jako ofensywny pomocnik. Andrija jest jeszcze młody, ale gdybym miał go z kimś porównać, to na pewno byłby to Dejan Savićević. Wszyscy kibice piłki nożnej we Włoszech wiedzą z pewnością, jakim był piłkarzem i mogą sobie wyobrazić, jak będzie wyglądał Radulović w przyszłości. Obaj pochodzą z jednego kraju i z tego samego klubu i mogą zaliczyć taką samą karierę - powiedział Igor Kojić.

- Jego umowa z Crveną zvezdą wygasa w czerwcu 2022 roku, a nazwisko jest znane w Milanie. Ten klub obserwuje go już od momentu, kiedy Boban zarządzał pionem sportowym. Zespół z Belgradu nie może w tym trudnym okresie wywołanym przez COVID-19 uznać jakiekolwiek oferty za nieistotną. W ciągu ostatnich dni zainteresowanie Andriją wzrosło ze strony kilku innych mocnych drużyn. Crvena zevzda ma jeszcze osiem meczów do połowy sezonu i wówczas podejmie najlepszą decyzję dla Radulovicia - dodał przedstawiciel piłkarza.

Młodzieżowy reprezentant Serbii rozegrał w sumie dziewięć spotkań na seniorskim poziomie i strzelił w nich dwa gole oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy