AC Milan odegra się na Interze Mediolan za Hakana Çalhanoğlu?! „Rossoneri” zainteresowani pomocnikiem

AC Milan odegra się na Interze Mediolan za Hakana Çalhanoğlu?! „Rossoneri” zainteresowani pomocnikiem
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

AC Milan wciąż stara się przekonać Francka Kessié’ego do pozostania, ale wobec napotkanych trudności rozgląda się jednocześnie za ewentualnym następcą Iworyjczyka. Jedną z opcji jest Marcelo Brozović, zawodnik Interu Mediolan - donosi „Corriere dello Sport”.

Ubiegłego lata „Rossoneri” stracili Gianluigiego Donnarummę oraz Hakana Çalhanoğlu. Kontrakty obu graczy wygasały, zatem klub na ich odejściu nie zarobił ani grosza.

O ile Paolo Maldini i spółka byli przygotowani na ewentualne rozstanie z bramkarzem, o tyle zupełnie nie spodziewali się, że ofensywny pomocnik na finiszu rozmów powie „nie” i postanowi wzmocnić największego rywala - Inter Mediolan.

W zespole z San Siro jest piłkarz, który może podzielić los wspomnianej dwójki. To Franck Kessié, z którym negocjacje nie idą tak jak powinnt. Dlatego AC Milan rozgląda się na rynku transferowym za ewentualnym następcą Iworyjczyka.

Na liście życzeń wylądował już Aboubakar Kamara. Teraz dołączył do niego Marcelo Brozović.

Umowa Chorwata także wygasa 30 czerwca 2022 roku, a „Nerazzurri” nie znajdują się w najlepszej sytuacji finansowej. Cała sprawa może się zatem skończyć jego przechwytem i tym samym odegraniem się przez drugą siłę Serie A na aktualnym mistrzu Włoch.

Stefano Pioli w przeszłości miał już okazję współpracować z Brozoviciem, kiedy to odpowiadał za wyniki Interu. Do dziś 55-letni trener ceni obunożnego zawodnika, a pierwsze kontakty z otoczeniem wicemistrza świata z 2018 roku zostały zainicjowane.

Dorobek 28-latka z trwającej kampanii to 9 spotkań i jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy