AC Milan po transferowy cel Ragnicka za czasów pracy w Lipsku

AC Milan po transferowy cel Ragnicka za czasów pracy w Lipsku
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Przedstawiciele „Rossonerich” wykazują poważne zainteresowanie usługami Wesleya Fofany z Saint-Étienne - uważa Nicolò Schira.

Klub z San Siro powoli szykuje się do rozpoczęcia nowej ery pod wodzą Ralfa Ragnicka, co pokazuje fakt, że władze zespołu rozglądają się na rynku za piłkarzami wpasowującymi się w koncepcję niemieckiego szkoleniowca.

To takich graczy ma zaliczać się Wesley Fofana, który zanotował całkiem udany debiutancki sezon w seniorskiej drużynie Saint-Étienne za sprawą rozegrania dla niej 23 spotkań i strzelenia w nich dwóch goli.

Utalentowany środkowy obrońca wzbudził zainteresowanie 62-latka już przed startem rozgrywek, kiedy to chciał on sprowadzić młodego defensora do Lipska.

Wówczas nie udało mu się tego osiągnąć, ale teraz ma o to być zdecydowanie łatwiej, o ile rzeczywiście obejmie stanowisko trenera i dyrektora sportowego Milanu.

Poza włoskim klubem chęć nawiązania współpracy z 19-latkiem wykazuje także Arsenal.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy