AC Milan rozbity przed meczem Ligi Mistrzów. Zlatan Ibrahimović musiał interweniować

2023-09-18 12:44:13; Aktualizacja: 9 miesięcy temu
AC Milan rozbity przed meczem Ligi Mistrzów. Zlatan Ibrahimović musiał interweniować Fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Gianluca Di Marzio | Fabrizio Romano [Twitter]

AC Milan w zawstydzającym stylu przegrał w wielkich derbach z Interem Mediolan. Na treningu „Rossonerich” przed starciem w Lidze Mistrzów zjawił się Zlatan Ibrahimović.

Po przegranych derbach AC Milan przygotowuje się do starcia w Lidze Mistrzów. Powrót do prestiżowych rozgrywek będzie trudny. Los przydzielił 19-krotnych mistrzów Italii do grupy z Borussią Dortmund, Paris Saint-Germain i Newcastle United.

To właśnie z Anglikami podopieczni Stefano Piolego zmierzą się już w najbliższy wtorek.

Rozbita drużyna trenuje w ośrodku, starając się podnieść po gromach zebranych w starciu z Interem Mediolan. Na pomoc przyszedł jej Zlatan Ibrahimović.

41-latek, który na poziomie Serie A strzelił ponad 150 bramek, zjawił się w Milanello, aby dopingować zawodników w przeddzień tak delikatnego meczu, jakim jest inauguracja Ligi Mistrzów. Na tym legendarny Szwed nie skończył.

Rozmawiał intensywnie z trenerem i jego asystentem, Giacomo Murellim.

Z pewnością miał kilka wartościowych uwag. Sam na przestrzeni kariery przeżywał wiele, grając dla takich uznanych marek, jak Paris Saint-Germain, Manchester United, FC Barcelona, Juventus czy Inter Mediolan. W rozgrywkach Ligi Mistrzów zdobył natomiast 48 spotkań.

Czy wsparcie Ibrahimovicia pomoże? Przekonamy się wkrótce. Mecz AC Milanu z Newcastle United na legendarnym San Siro już jutro o 18:45.