AC Milan szuka wzmocnień defensywy. Klub podjął próbę pozyskania Eduardo Quaresmy

AC Milan szuka wzmocnień defensywy. Klub podjął próbę pozyskania Eduardo Quaresmy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: A Bola

AC Milan przedstawił ofertę wykupu Eduardo Quaresmy ze Sportingu - poinformowało czasopismo „A Bola”.

Klub z Włoch rozgląda się na rynku za utalentowanymi i wartościowymi graczami, którzy mogliby w niedalekim czasie pomóc „Rossonerim” osiągać lepsze wyniki na arenie krajowej oraz powrócić do zmagań na europejskich arenach.

W mediach pojawiło się już wiele nazwisk potencjalnych celów transferowych Milanu. Wśród nich ma znajdować się między innymi Eduardo Quaresma.

Wychowanek Sportingu nie zdołał jeszcze zadebiutować w pierwszym zespole „Lwów”, ale zdążył wzbudzić zainteresowanie swoją osobą ze strony wysłanników takich ekip jak Inter Mediolan, Atlético Madryt czy RB Lipsk.

Każdy z klubów wyrażających gotowość do nawiązania współpracy z młodzieżowym reprezentantem Portugalii podjął pewne kroki zmierzające do jego pozyskania. Wszyscy ponieśli jednak porażkę, ponieważ 18-letni defensor nie śpieszy się z opuszczeniem drużyny z Lizbony i co najważniejsze planuje przedłużyć z nią umowę do końca czerwca 2025 roku.

„A Bola” uważa, że AC Milan starał się jeszcze temu zapobiec i przedstawił Sportingowi ofertę wykupu środkowego obrońcy za 10 milionów euro. Właściciele „Lwów” postanowili ją odrzucić, ponieważ głęboko wierzą w to, że za kilka lat sprzedadzą utalentowanego zawodnika za znacznie wyższą sumę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie” Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy