AC Milan: Transfer napastnika coraz bliżej. Kontrahent obniża swoje żądania

AC Milan: Transfer napastnika coraz bliżej. Kontrahent obniża swoje żądania
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Calciomercato.com

AC Milan kontynuuje negocjacje z Santosem w sprawie transferu Kaio Jorge, a brazylijski klub jest gotowy obniżyć swoje żądania - informuje serwis Calciomercato.com.

Milan nadal aktywnie działa na rynku transferowym. „Rossoneri“ wciąż negocjują z Santosem w sprawie pozyskania Kaio Jorge. Ekipa z Mediolanu ma już omówioną umowę z brazylijskim talentem, ale brakuje porozumienia z jego klubem.

Dyrektor techniczny Milanu, Paolo Maldini, stara się znaleźć porozumienie z „Peixe“ w celu obniżenia żądań Brazylijczyków. Santos, który ma poważne problemy finansowe, może wkrótce ulec, chcąc uniknąć utraty zawodnika za darmo w grudniu.

W ubiegłym tygodniu włoskie media informowały, że Milan zaoferował sześć milionów euro za kartę zawodniczą 19-latka. Santos jednak odrzucił tę propozycję, żądając dziesięciu milionów za ewentualną transakcję. Żurnaliści nie mają złudzeń - Brazylijczycy ostatecznie obniżą tę kwotę, a ekipa z San Siro przesłała już nową ofertę do biur przy Vila Belmiro.

Kaio Jorge wystąpił w 24 spotkaniach „Peixe” w tym roku i zdobył w nich sześć bramek oraz zaliczył trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy