AC Milan z awaryjnym transferem bramkarza [OFICJALNIE]

AC Milan z awaryjnym transferem bramkarza [OFICJALNIE] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AC Milan

Milan poinformował o zakontraktowaniu Antonio Mirante.

Problemy zdrowotne Mike'a Maignana sprawiły, że biorąc pod uwagę doświadczonych bramkarzy, mediolańczykom do dyspozycji pozostał tylko Ciprian Tătărușanu. W środę okazało się, że przerwa w grze Maignana będzie dłuższa niż wydawało się do tej pory i wyniesie około 10 tygodni. Transfer nowego golkipera był nieunikniony.

Milan zdecydował się pozyskać będącego bez klubu Mirante, który parafował kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku.

Latem doświadczony golkiper rozstał się z Romą, której barwy reprezentował przez trzy sezony. W tym czasie rozegrał 35 meczów.

38-letni bramkarz dysponuje wielkim doświadczeniem na poziomie Serie A. Łącznie zanotował w niej bowiem 368 występów (114 czystych kont). Oprócz Romy złożyła się na to gra w Juventusie, Crotone, Sienie, Sampdorii, Parmie oraz Bolonii.

Niedawno Mirante łączono ze Spezią, ale finalnie padło na Milan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy