AC Milan „zainspirowany” kontuzją Sandro Tonaliego. Trzech pomocników na celowniku

AC Milan „zainspirowany” kontuzją Sandro Tonaliego. Trzech pomocników na celowniku
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport

AC Milan postanowił poszukać dodatkowego pomocnika po tym jak kontuzji doznał Sandro Tonali. Na liście życzeń znaleźli się Raphael Onyedika, Jean Onana oraz Pape Sarr, informuje „La Gazzetta dello Sport”.

W sparingu z Vicenzą kontuzji doznał Sandro Tonali, który miał mieć pewne miejsce w składzie na starcie z Udinese inaugurujące ligowy sezon dla mistrzów Włoch. Na ten moment nie wygląda na to, żeby absencja Włocha miała trwać szczególnie długo, niemniej klub postanowił poszukać wzmocnień, które pozwolą zwiększyć głębię składu, właśnie na tego typu okoliczności.

Działacze bardzo szybko zabrali się za skonstruowanie listy potencjalnych celów. Jak informuje „La Gazzetta dello Sport”, na radarze znalazło się trzech piłkarzy. Najmniejsze szanse na angaż miałby Pape Sarr z Tottenhamu, który na ten moment traktowany jest jedynie jako opcja rezerwowa.

Bardziej kolorowo sytuacja wygląda dla pozostałem dwójki, a mowa tu o Raphaelu Onyedice z FC Midtjylland oraz Jeanie Onanie z Girondins Bordeaux. Obaj bardzo podobają się dyrekcji oraz trenerowi Stefano Pioliego, a dodatkowym atutem jest ich wiek.

Cała trójka mieści się w przedziale wiekowym 19-22 lata, dzięki czemu klub może związać z nimi swoje plany również na dalszą przyszłość. O ile któryś z nich przeniesie się jeszcze tego lata na San Siro, początkowo będzie miał za zadanie nabrać doświadczenia, by w przyszłości stanowić istotne ogniwo zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy