AC Milan znalazł następcę Cipriana Tătărușanu?

AC Milan znalazł następcę Cipriana Tătărușanu? fot. Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Marco Sportiello jest jednym z celów transferowych AC Milanu - informuje CalcioMercato.com.

Ciprian Tătărușanu ma ważny kontrakt z AC Milanem do 30 czerwca 2023 roku. Do tej pory jednak nie ruszyły rozmowy na temat przedłużenia współpracy. W związku z tym możliwe, że strony wkrótce się rozejdą.

W takim wypadku mistrzowie Włoch będą musieli szukać innych opcji pod kątem obsadzenia pozycji drugiego bramkarza. Mike Maignan wydaje się bowiem niezagrożony.

Wcześniej wymieniane były różne nazwiska, ale wydaje się, że Milan rozważa kandydatury z Serie A. Na celowniku znalazł się zatem Marco Sportiello, o czym informuje CalcioMercato.com.

Kariera 30-latka do pewnego momentu rozwijała się wzorowo, a on sam dobrymi występami zapracował sobie przecież na przenosiny do Fiorentiny.

Ostatnie lata nie są jednak w jego wykonaniu najlepsze. Golkiper raczej bowiem pełni rolę zmiennika Juana Musso i niewiele wskazuje na to, by ten stan uległ zmianie.

Możliwe jednak, że wkrótce zmieni barwy i przejdzie szczebel wyżej, bo tak należy traktować Milan, czyli mistrza kraju.

Sportiello od początku tego sezonu rozegrał łącznie pięć meczów. W dwóch z nich notował czyste konta. Jego atutem jest fakt, że w lipcu będzie do wzięcia za darmo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy