Acquafresca oferowany Legii!

Acquafresca oferowany Legii!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Zgodnie z doniesieniami „Super Expressu”, Robert Acquafresca został zaoferowany Legii Warszawa.

Kariera mającego polskie korzenie napastnika zapowiadała się znakomicie. Z etatowym młodzieżowym reprezentantem Włoch, który swego czasu był łączony z grą w polskiej kadrze, wiązano wielkie nadzieje. Z różnych względów 29-latek nie osiągnął jednak tyle, ile miał osiągnąć, przez lata zatracając się w szarzyźnie dość przeciętnych jak na swój potencjał klubów.


Minioną rundę były zawodnik Interu czy Genoi spędził we włoskim drugoligowcu, Ternanie, gdzie trafił z Bolonii. Bilans doświadczonego napastnika w jego barwach to sześć spotkań i zero goli. Teraz jest on do wzięcia za darmo i jak informuje wyżej wymienione źródło, nie miałby nic przeciwko, by przenieść się do Legii.

- Dostajemy sporo różnych propozycji, zawodników zainteresowanych grą w Legii jest wielu. Ostatnio było zapytanie, czy jesteśmy zainteresowani Acquafrescą, który - jak nam przekazano - był, czy jest chętny, aby zagrać w Polsce. Nie podjęliśmy jednak tematu. Nie chodziło nawet o pieniądze, po prostu szukamy gdzie indziej - cytuje wypowiedź osoby z Łazienkowskiej „SE”.

Warto dodać, że Acquafresca ma w stolicy naszego kraju mieszkanie, którego dogląda jego mama. Wszystko wskazuje jednak na to, że przeprowadzka piłkarza do Polski kompletnie nie wchodzi w grę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy