Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji!

Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Matteo Moretto

Adama Traoré nie śpieszy się z finalizacją swoich przenosin z Wolverhampton do Tottenhamu, bo liczy jeszcze na zaliczenie powrotu do Barcelony - przekonuje Matteo Moretto.

Przedstawiciele „Kogutów” przeprowadzili w ostatnim czasie owocne rozmowy z władzami „Wilków” w kwestii ustalenia warunków transferu skrzydłowego na poziomie 20 milionów funtów.

Brytyjskie media uważają, że ta suma powinna zaspokoić ekipę z Molineux Stadium i doprowadzić do wewnętrznej przeprowadzki w Premier League z udziałem 26-latka.

Matteo Moretto przekonuje jednak, że Adama Traoré wstrzymuje się z domknięciem szczegółów całej operacji, ponieważ czeka jeszcze na ruch ze strony Barcelony.

„Duma Katalonii” przejawiała nie tak dawno chęć do nawiązania ponownej współpracy z ośmiokrotnym reprezentantem Hiszpanii, który w latach 2004-2015 szkolił się w ekipie z Camp Nou. 

Ewentualny powrót skrzydłowego na Półwysep Iberyjski jest jednak uzależniony od przyszłości Ousmane'a Dembélé. Francuz musiałby najpierw opuścić zespół, aby ten mógł przystąpić do konkretnych negocjacji z Wolverhampton.

26-letni skrzydłowy jest związany z „Wilkami” do końca czerwca 2023 roku. W trwających rozgrywkach wystąpił w 23 meczach i zdobył w nich jedną bramkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy