Adler w HSV?
2012-03-30 17:44:03; Aktualizacja: 13 lat temu
Jak donoszą brytyjskie media, niemiecki klub jest zainteresowany transferem bramkarza Bayeru Leverkusen.
W tym tygodniu informowaliśmy, że głównym celem drużyny z Imtech Arena w letnim oknie transferowym będzie Artjom Rudniew. Trener HSV, Frank Arnesen obserwuje również golkipera popularnych „Aptekarzy” – Rene Adlera.
Adler zadebiutował w Bayerze w 2003 roku, a od 2007 roku jest podstawowym graczem drużyny prowadzonej obecnie przez Robina Dutta. Już w pierwszym sezonie regularnej gry został wybrany najlepszym bramkarzem Bundesligi. To zaowocowało powołaniem do reprezentacji Niemiec, w której Adler rozegrał do tej pory 10 spotkań.
Przeszkodą dla transferu może być spadek HSV do 2. Bundesligi.
- Obydwaj chcą grać w Bundeslidze – powiedział Arnesen na temat transferów Rudniewa i Adlera – Gdy spadniemy, nie będziemy mieli możliwości pozyskania tych graczy.
Szkoleniowiec „Rothosen” odniósł się również do swojej sytuacji:
- Mam kontrakt do 2013 roku i obowiązuje on również w 2. Bundeslidze.

![Sensacja w Pucharze Hiszpanii! Real Madryt za burtą [WIDEO]](img/photos/86235/170x113/alvaro-arbeloa.jpg)

![Jan Bednarek otwiera wynik w derbach! Efektowny gol Polaka [WIDEO]](img/photos/114506/170x113/bednarek.jpg)





![Sensacja w Pucharze Hiszpanii! Real Madryt za burtą [WIDEO]](img/photos/86235/90x60/alvaro-arbeloa.jpg)

![Jan Bednarek otwiera wynik w derbach! Efektowny gol Polaka [WIDEO]](img/photos/114506/90x60/bednarek.jpg)








