Adrien Rabiot o przyłapaniu Paula Pogby na stosowaniu dopingu: To zbyt wiele, jak na jedną osobą

Adrien Rabiot o przyłapaniu Paula Pogby na stosowaniu dopingu: To zbyt wiele, jak na jedną osobą fot. Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Footmercato.net

W organizmie Paula Pogby wykryto zakazaną substancję i trwa w tej chwili śledztwo. Piłkarzowi Juventusu grozi wielomiesięczne zawieszenie. Kolegę w trudnych chwilach wspiera Adrien Rabiot.

Ofensywny pomocnik nie wziął udziału w meczu otwarcia z Udinese Calcio, ale mimo to został wylosowany do badań. Te dały wynik w postaci wykrycia substancji znajdującej się na czarnej liście.

30-latek poprosił o przebadanie próbki B, jednak również w tym przypadku w wyniku znalazł się testosteron.

Teraz zawodnik ma czas na obronę. Grozi mu od dwóch do czterech lat zawieszenia.

Nim do tego doszło, piłkarza trapiły kontuzje i nie mógł on pokazać pełni potencjału. Adrien Rabiot mówi wprost o czarnej serii.

– Miałem okazję z nim porozmawiać, to skomplikowana sytuacja, wszyscy w klubie byliśmy zdruzgotani i mam nadzieję, że zniesie to dobrze. Oczywiście jesteśmy z nim. Ma nasze wsparcie – wyznał.

– To wszystko po kolei, co go spotkało, to zbyt wiele, jak na jedną osobę – zauważył.

Pogba opuszczał Juventus jako gwiazda. Wysoką formę prezentował również na początku przygody z Manchesterem United, ale pod koniec gracz wyraźnie spuścił z tonu.

Wtedy zaufała mu „Stara Dama”. Mistrz świata z 2018 roku otrzymał lukratywny kontrakt, lecz nim rozegrał pierwsze spotkanie po powrocie, doznał poważnego urazu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Sławomir Peszko o kontrowersyjnym filmiku Jacka Góralskiego Sławomir Peszko o kontrowersyjnym filmiku Jacka Góralskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy