Adrien Rabiot tego lata może odejść z Juventusu

Adrien Rabiot tego lata może odejść z Juventusu fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Juventus nie miałby nic przeciwko rozstaniu z Adrienem Rabiotem - informuje „La Gazzetta dello Sport”.

Środkowy pomocnik latem 2019 roku uwolnił się od Paris Saint-Germain, które pół roku wcześniej zesłało go rezerw. Wówczas zawodnika łączono z FC Barceloną czy Arsenalem.

Niebawem temat dołączenia do „Kanonierów” może wrócić jak bumerang. Angielski klub walczy o miejsce gwarantujące udział w przyszłej edycji Ligi Mistrzów i jeśli osiągnie ten cel, możemy spodziewać się kilku hitowych transferów.

Jednym z pragnień Mikela Artety jest wzmocnienie środka pola, a angaż Adriena Rabiota nie jest wcale wykluczony.

Według „La Gazzetty dello Sport” sam piłkarz z chęcią spróbowałby swoich w Premier League i Juventus jak najbardziej bierze pod uwagę jego sprzedaż, tym bardziej że już za moment wejdzie on w ostatni rok kontraktu.

Podobne plany turyńczycy mają w sprawie Aarona Ramseya, ale w tym przypadku może być znacznie trudniej znaleźć chętnego.

Rabiot do tej pory w koszulce „Starej Damy” rozegrał 128 spotkań, zdobył sześć bramek i zanotował tyle samo asyst. Przybył w ramach wolnego transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy