Adrien Rabiot tego lata może odejść z Juventusu

Adrien Rabiot tego lata może odejść z Juventusu fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Juventus nie miałby nic przeciwko rozstaniu z Adrienem Rabiotem - informuje „La Gazzetta dello Sport”.

Środkowy pomocnik latem 2019 roku uwolnił się od Paris Saint-Germain, które pół roku wcześniej zesłało go rezerw. Wówczas zawodnika łączono z FC Barceloną czy Arsenalem.

Niebawem temat dołączenia do „Kanonierów” może wrócić jak bumerang. Angielski klub walczy o miejsce gwarantujące udział w przyszłej edycji Ligi Mistrzów i jeśli osiągnie ten cel, możemy spodziewać się kilku hitowych transferów.

Jednym z pragnień Mikela Artety jest wzmocnienie środka pola, a angaż Adriena Rabiota nie jest wcale wykluczony.

Według „La Gazzetty dello Sport” sam piłkarz z chęcią spróbowałby swoich w Premier League i Juventus jak najbardziej bierze pod uwagę jego sprzedaż, tym bardziej że już za moment wejdzie on w ostatni rok kontraktu.

Podobne plany turyńczycy mają w sprawie Aarona Ramseya, ale w tym przypadku może być znacznie trudniej znaleźć chętnego.

Rabiot do tej pory w koszulce „Starej Damy” rozegrał 128 spotkań, zdobył sześć bramek i zanotował tyle samo asyst. Przybył w ramach wolnego transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy