AEK wykupi Damiana Szymańskiego

AEK wykupi Damiana Szymańskiego fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Wołosik| Przegląd Sportowy

AEK Ateny jest zdeterminowany, by pozyskać na stałe Damiana Szymańskiego, o czym informuje Piotr Wołosik.

25-latek, który zimą 2019 roku przeprowadził się do Akhmata Grozny, nie poradził sobie w Rosji. To spowodowało, że w styczniu tego roku został wypożyczony do AEK-u Ateny.

Tam ze względu na pandemię koronawirusa również nie miał wielu okazji, by zaprezentować swoje umiejętności. Mimo to działacze uznali, że są chętnie, by nadal występował w ich zespole.

Zdaniem Piotra Wołosika z "Przeglądu Sportowego" rozmowy pomiędzy Grekami a Rosjanami wchodzą w decydującą fazę i w ciągu najbliższych dni powinniśmy spodziewać się transferu definitywnego.

AEK zapłaci za reprezentanta Polski milion euro i podpisze z nim długoletni kontrakt. Ma on obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku.

Defensywny pomocnik rozegrał w tym sezonie łącznie 17 meczów. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy