AEK wykupi Damiana Szymańskiego

AEK wykupi Damiana Szymańskiego fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Wołosik| Przegląd Sportowy

AEK Ateny jest zdeterminowany, by pozyskać na stałe Damiana Szymańskiego, o czym informuje Piotr Wołosik.

25-latek, który zimą 2019 roku przeprowadził się do Akhmata Grozny, nie poradził sobie w Rosji. To spowodowało, że w styczniu tego roku został wypożyczony do AEK-u Ateny.

Tam ze względu na pandemię koronawirusa również nie miał wielu okazji, by zaprezentować swoje umiejętności. Mimo to działacze uznali, że są chętnie, by nadal występował w ich zespole.

Zdaniem Piotra Wołosika z "Przeglądu Sportowego" rozmowy pomiędzy Grekami a Rosjanami wchodzą w decydującą fazę i w ciągu najbliższych dni powinniśmy spodziewać się transferu definitywnego.

AEK zapłaci za reprezentanta Polski milion euro i podpisze z nim długoletni kontrakt. Ma on obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku.

Defensywny pomocnik rozegrał w tym sezonie łącznie 17 meczów. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy