Agazzi trafi jednak do Milanu?

Agazzi trafi jednak do Milanu? fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Michael Agazzi nie nacieszy się zbyt długo grą w Chievo Werona, ponieważ po sezonie najprawdopodobniej przeniesie się do Milanu.

Według informacji, które podaje znany włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio, 29-letni golkiper w ciągu kilku najbliższych dni ma podpisać kontrakt z Milanem, do którego dołączyłby po zakończeniu obecnego sezonu na zasadzie wolnego transferu. Agazzi w barwach "Rossonerich" zastąpiłby odchodzących z klubu Marco Amelię oraz Ferdinando Coppolę.

Doświadczony bramkarz niespełna dwa dni temu dołączył do Chievo Werona. Przez ostatnie cztery lat występował w Cagilari Calcio, w której zaliczył w sumie 125 gier, w których 32 razy zachowywał czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy