Agent: Bayern i Real po 16-latka

Agent: Bayern i Real po 16-latka
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Foot Mercato

Agent Vincenta Thilla, Didier Philippe, przyznał, że po piłkarza Metz zgłaszały się Bayern oraz Real Madryt.

Rozwój 16-latka przebiega bardzo szybko, co wzbudza zainteresowanie największych klubów. Mimo młodego wieku pomocnik zdążył już zadebiutować w Ligue 1, a także rozegrał kilka spotkań w seniorskiej reprezentacji Luksemburga. Agent nastolatka przyznaje, że już latem pojawiały się pierwsze oferty, a na celowniku mają go nawet "Królewscy".

- Bayern myślał latem, że Thill będzie dostępny za niską kwotę, ale Metz miało przeciwne zdanie. Do transferu nie doszło właśnie ze względów finansowych. Myślę jednak, że to dobrze dla Vincenta, ponieważ mógł podpisać pierwszy profesjonalny kontrakt z Metz - powiedział Philippe w rozmowie z "Foot Mercato".

- Mogę potwierdzić, że uważnie przygląda mu się Real Madryt, ale nic mi nie wiadomo, by Zinedine Zidane osobiście kontaktował się w jego sprawie. Real i Bayern nie są jednak jedynymi zainteresowanymi. Jest też kilka innych wielkich klubów. W końcu niecodziennie 16-latek występuje w Ligue 1.

- To niesamowity talent z magiczną lewą nogą. Potrafi robić niewiarygodne rzeczy. Oczywiście musi się rozwinąć pod względem fizycznym, ale jest niezwykłym piłkarzem, kiedy zwróci się uwagę na jego wizję gry i sposób w jaki dostrzega rozwiązania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy