Agent Lautaro Martíneza: Chciałbym, żeby zagrał w Barcelonie

Agent Lautaro Martíneza: Chciałbym, żeby zagrał w Barcelonie fot. Racing Club
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: TyC Sports

Przedstawiciel interesów Lautaro Martíneza ma swój plan na karierę napastnika Interu Mediolan.

Kiedy Argentyńczyk trafiał do Interu Mediolan, pojawiały się obawy, iż może podzielić los Gabigola, który również przenosił się na San Siro z łatką wielkiego talentu, lecz jego przygoda zupełnie się nie powiodła. Z 22-latkiem jest jednak wręcz przeciwnie - szybko wywalczył sobie zaufanie trenera, a dzięki temu coraz większą uwagę na niego zwracał selekcjoner „Albicelestes”. Teraz gracz popisuje się kolejnymi bramkami dla drużyny narodowej.

We wczorajszym starciu z Meksykiem Lautaro popisał się hat-trickiem, co z pewnością wzbudzi jeszcze większe zainteresowanie jego usługami na rynku. Agent Beto Yaque chciałby przenieść swojego klienta do obozu konkretnej drużyny.

- To byłoby coś wspaniałego, by móc zobaczyć go w Barcelonie u boku Messiego - powiedział przedstawiciel piłkarza w wywiadzie dla „TyC Sports”.

Zanim jednak napastnik trafi na Camp Nou, będzie miał okazję stawić czoła tej drużynie w Lidze Mistrzów. Teraz Lautaro w pełni koncentruje się na reprezentowaniu „Nerazzurrich”, choć mało brakowało, a w ogóle nie opuściłby rodzinnych stron, by móc rozwijać swoje umiejętności w lepszych zespołach.

- Lautaro jest bardzo poczciwy. Kiedy pojechałem się z nim spotkać w Bahía Blanca [rodzinna miejscowość Martíneza - przyp. red.], trudno było go przekonać, by pojechał ze mną, bo był tak blisko związany ze swoją rodziną, że od razu za nią tęsknił. Całe szczęście, że jego rodzice mi ufali.

- Zanim poszedł do Interu, powiedziałem mu, że nie będzie miał problemu z aklimatyzacją, ponieważ on zawsze dąży do tego, co sobie postanowił. A przecież gra na San Siro to nie to samo, co kopanie piłki na podwórku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy