Agent Lukaku potwierdza rozmowy transferowe

Agent Lukaku potwierdza rozmowy transferowe
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano I Twitter

Wszystko wskazuje na to, że przenosiny Romelu Lukaku z Manchesteru United do Interu cały czas mogą stać się faktem.

O tym, że nowy trener „Nerazzurrich”, Antonio Conte, chce w drużynie belgijskiego napastnika media informowały już kilka tygodni temu. Nicolo Schira z „La Gazetta dello Sport” podawał nawet, że mediolańczycy złożyli za niego pierwszą ofertę, proponując MU 30 milionów euro plus Ivana Perišicia. Została ona odrzucona. Według różnych źródeł „Czerwone Diabły” oczekują bowiem za swoją gwiazdę 70-85 milionów. 

Fabrizio Romano donosi jednak, że nie wszystko jeszcze stracone. Zajmujący się interesami napastnika Federico Pastorello po raz kolejny rozmawiał dzisiaj z przedstawicielami Interu. 

„Lukaku jest marzeniem klubu z Mediolanu. Nie będzie łatwo je zrealizować, ale Inter próbuje. Romelu wyraził już swoje życzenie dotyczące opuszczenia MU. Zobaczymy, co się stanie” - zacytował słowa agenta włoski dziennikarz. 

26-letni Lukaku trafił na Old Trafford przed dwoma sezonami. W koszulce United rozegrał do tej pory 96 spotkań. Jeśli chodzi o miniony sezon, belgijski atakujący strzelił 15 goli i zanotował cztery asysty w 45 meczach.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy