Agent potwierdza: Werder chce Contento

Agent potwierdza: Werder chce Contento fot. Transfery.info
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Bild

Transfer Diego Contento do Werderu Brema jest nadal sprawą otwartą. Zainteresowanie lewym obrońcą ze strony Bremeńczyków potwierdza agent piłkarza Lugwig Kögl.

Jeszcze kilka dni temu o transferze Contento do Werderu Brema pisały tylko niemieckie media. Już teraz wiadomo, że nie były to wymysły prasy. - Mieliśmy kontakt z Werderem. Oni chcą pozyskać Diego Contento - zdradza agent Ludwig Kögl.

Kontrakt Contento z Bayernem Monacium wygasa w czerwcu 2016 roku. Według "Bilda" cena za 23-latka powinna wynieść około 3 milionów euro. Jednak czy Werder ma szanse na pozyskanie zmiennika Davida Alaby?

- Werder zawsze ma przyzwoity zespół. Dla Diego ważnym jest, aby mógł regularnie grać - zdradza Kögl. - Mieliśmy wiele zapytań o Contento. Również z ligi włoskiej.

Odejście Contento nie jest jednak przesądzone. 23-latek jest jedynym zmiennikiem Davida Alaby. Dodatkowo Karl-Heinz Rummenigge zapowiedział ostatnio, że jeżeli z drużyny odejdzie Luiz Gustavo to będzie on ostatnim, który opuści Bayern tego lata. Takie stanowisko prezesa rady nadzorczej zdobywców potrójnej korony stawia Werder i Contento w ciężkiej sytuacji.

- Ta sprawa jeszcze trochę potrwa - zapowiada agent Diego Contento.

 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kylian Mbappé z najlepszym sezonem w karierze. A jeszcze nie powiedział ostatniego słowa... Kylian Mbappé z najlepszym sezonem w karierze. A jeszcze nie powiedział ostatniego słowa... Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy